Aquarellen S&C Andijk

  1. Savooiekool P55H ZACNR 29
  2. Savooiekool P55P ZACNR 33
  3. Kropsla (3 stuks); 58-51056 W. Kampioen 59-51089 W.F. Plant 2 60-51088 W.F. Plant 1
  4. Kropsla Attractie; ; J. Baer
  5. Rodekool Langedijker Vroege Rode laat type 50016; ; J. Baer
  6. Bloemkool 50014 Vroege Reuzen; ; J. Baer
  7. Wittekool Früh September 52096; ; K
  8. Wittekool Kopenhagener Markt 52012; ; I.M.P. v.d. Schelde
  9. Sla 88-50134 z. Wonder der 4 Jaargetijden; ; I.M.P. v.d. Schelde
  10. Savooiekool P55J ZACNR 51
  11. Savooiekool P55H ZACNR 38
  12. Savooiekool P55J ZACNR 50
  13. Savooiekool P55H ZACNR 38
  14. Savooiekool P55J ZACNR 23
  15. Savooiekool P55H ZACNR 32
  16. Sla 230-52047- z d'Été de Nîmes; ; I.M.P. v.d. Schelde
  17. Savooiekool P55J ZACNR 51
  18. Wittekool Langendijker Witte Bewaar ZAC No 85; ; J. Bear
  19. Radijs Cherry Belle
  20. Sla (3 stuks); 102-50027 w. Great Lakes 103-49104 w. Progress 94-50023 w. Hanson; I.M.P. v.d. Schelde
  21. Wilde cichorei; Wilde cichorei 49018 Cichorei de hoija blanca 49017; I.M.P. v.d. Schelde
  22. Sla Futura 55021
  23. Sla á Feuille de Chéne Brune 54219
  24. Sla Cazard 55153
  25. Sla (3 stuks); 53-50157 z. Zwart Duits 56-50121 z. St Jacobs Riesen gele plant(Berliner) 57-50160 g. Oranje Krop; I.M.P. v.d. Schelde
  26. Sla 167-50068 w. Nansen; ; I.M.P. v.d. Schelde
  27. Sla 211-51003 w. Lattuga A Capp. Cavalo di Napoli; ; I.M.P. v.d. Schelde
  28. Sla 184-52136 w. FL stams. 4013
  29. Savooiekool P55J ZACNR 50
  30. Sla 190-53051 k. Koningskrop
  31. Rodekool Rode Bewaar Herfst type; Veld no 20; J. Baer
  32. Radijs 48012 Scarlet Globe; A.R.Zwaan & zn. 48 II
  33. Radijs ZACO no 42 Kleinwitpunt; Veld no 14
  34. Biet 49177 5154; in vochtige toestand geschilderd; J. Baer
  35. Selderij lange bos of struik; ; J. Baer
  36. Kiemplanten van kropsla (8 stuks); 50156 Attractie 50154 Victoria 50153 Meikoningin 50161 Bonte Chili 50163 Bruine Trotskop 50165 Laibacher Eis 50145 Zwarte Duits 50140 W.v. Walburg; J. Baer
  37. Veldsla; 53003 Verte de Rouaan 53007 Coquilles de Louviers; I.M.P. v.d. Schelde
  38. Kiemplanten van kropsla; 51099 Fl. Kardoezen a. 51113 Fl. Bibb z. 51114 Fl.Mignonette z. 51133 Fl. Glorie de Nantes vv. 51140 Butterkopf vv. 51144 Fl. Luikse Zomer a. 51146 Fl. Batavia Dorée de Printhemps vv. 51290 Lactuca Serriola 50144 Resistent z. 51143 Fl. Dubon Jardinger Petrigé w.; I.M.P. v.d. Schelde
  39. Kiemplanten van kropsla; 51134 Fl.Blonde van Laeken w.a. 51139 Fl.Nunh.W.Hard w.z. 51016 Sint Maarten z.(Karzard) 52008 Berliner z. 50133 Grote Gele L.D.S. 51148 Fl.Batavia Brune de Grenoble; J. Baer
  40. Erwtenzaden; Blauwschokker gelig beige Heraut beige Lathyrus Bloemige roseachtig beige Zeer Vroege Grijze grijzig olijfgroen Carouby bruin Lage Grijze Roodbloeiende paars gestippeld-beige fond Grijze Reuzen sepia Grote Grauwe Stam bruingemarmerd-beige fond N.H. Rozijnerwt Langstro roodbruin gemarmerd-beige fond N.H. Rozijnerwt Witbloeiend gebrs.Sienna; I.M.P. v.d. Schelde
  41. Veldsla; 53005 á Feuille Ronde Maraichère 53008 Coquille d'Orléans; J. Baer
  42. Veldsla; 53002 Verte d'Etampes no.1 53010 Coquille Blonde; I.M.P. v.d. Schelde
  43. Veldsla 53001 Verte d' Etampes No 1; ; I.M.P. v.d. Schelde
  44. Radijs 46304 Saxa 48II; Ronde helderrode
  45. Radijs 46395 Ronde Scharlaken broei; Sluis & Groot 48 II
  46. Radijs ZACO no 16 Roodkopje; Veld no 46
  47. Radijs ZACO no 10 Groot Witpunt; Knol geschilderd - blad getekend veld no 21 nieuwe kleur
  48. Snijselderij Amsterdamse Fijne Donkergroene Struik 49002; ; B.K.
  49. Sla (3 stuks); Twee platen 51290 z Lactuca Serriola 145-51029 w. Gloire de Nantes 110-50052 w. 4013; K
  50. Sla 60-51088 w F, PL 1; ; K
  51. Sla 237-52016 w. Sucrine; ; K
  52. Bietenblad Detroit 49009
  53. Bietenblad 50015 Detroit Dark Red Morse's strain
  54. Bietenblad 50006 Bravo; 14
  55. Sla ( 3 stuks); 82-50163 w. Bruine Trotskop 87-50161 w. Bonte Chili 88-50134 z. Wonder der 4 Jaargetijden; J. Baer
  56. Sla (3 stuks); 230-51055 w. Kasseler Strünkchen 26-51107 w. Gotte Beauvais 237-52016 w. Sucrine; J. Baer
  57. Sla 112-51044 w. Wonder v. Voorburg; ; J. Baer
  58. Wittekool Gouden Akker 52022; ; K
  59. Wittekool Gouden Akker Franck no 8; ; K
  60. Sla 117-53077 w. Reuzen Meikoningin
  61. Sla Palatine 54282
  62. Sla 122-53043 w. Trocadero ( Big Boston)
  63. Sla 300- 53106 z. Continuity E2
  64. Sla 242-53050 w. Blonde d'Éte
  65. Sla 252-53091 White Chavigné
  66. Sla Brant 54173
  67. Savooiekool ZAC No 59; Veld no 9
  68. Savooiekool ZAC No 100; Veld no 4
  69. Savooiekool ZAC No 6; Veld no 6
  70. Savooiekool ZAC No 10
  71. Savooiekool ZAC No. 96; Veld no 11
  72. Savooiekool ZAC No. 12; Veld no 12
  73. Rodekool Rode Bewaarkool Taaitype; Veld no.3; I.M.P. v.d. Schelde
  74. Sla (3 stuks); 115-51626 z.Madriléne 120-51049 z.Deer Tongue 86-50031 w.American Pickling 10891; J. Baer
  75. Savooiekool ZAC No. 100; Veld no 4
  76. Savooiekool ZAC No 89; Veld no 1
  77. Sla 213-53031 w. Eereprijs
  78. Sla Prima Vera 55225
  79. Sla (3 stuks); 49-51013 w.Bohemia Gelber Grosse(Attractie) 50-50155 z.Triomphator 41-50140 z.Wonder van Walburg; J. Baer
  80. Sla (7 stuks); 53013 Blonde d'Été w.z. 53051 Koningskrop z.z. 54010 Echter Grazer Forellenschluss Sommer-Endivie 5301V De Montlucon geel z. 54091 Bismarck w.z. 53047 Creole d'Été zz. 53172 Bindsla Verte Maraichère Tezier wz.; J. Baer
  81. Sla 34-50124 Meikoningin; ; J. Baer
  82. Sla (11 stuks); 50041 F2 R'dam. Blanke x Delftse Chile 50046 F2 Laurenziaanse x Delftse Chili 50045 F2 Resistent x Delftse Chili; J. Baer
  83. Savooiekool ZAC No 3; Veld no 45
  84. Rodekool Rode Bewaar gew. type; Veld no 12; J. Baer
  85. Veldsla Grosser Breitblättriger Holländischer; 4 -52001
  86. Radijs (3 stuks); Pink Beauty Rosa Perla Pinkie; J. Baer
  87. Sla (8 kiemplanten); 50156 Attractie 50154 Victoria 50153 Meikoningin 50161 Bonte Chili 50163 Bruine Trotskop 50165 Laibacher Eis 50145 Zwarte Duits 50140 W. v. Walburg; J. Baer
  88. Sla 39-52080 z. Green Mignonette 1219; ; I.M.P. v.d. Schelde
  89. Rodekool Bewaarkool Taaitype; Veld no 24; I.M.P. v.d. Schelde
  90. Sla (3 stuks); 124-51030 w.Du Bon Jardinier 125-51032 z.Luikse Zomer 131-51051 z.Bibb; J. Baer
  91. Sla (3 stuks); 10-50024 w. Early French Frame 12-50149 w. Böttners Treib 20-50139 w. Excelsior(Victoria)
  92. Sla (3 stuks); 24-50018 w. Mignonette 90-50165 w.Laibacher Eis 113-51022 Batavia Brune de Grenoble; I.M.P. v.d. Schelde
  93. Sla (3 stuks); 196-52044 z. Brune Continueté 194-52055 z. de Montpellier 110-50052 w. 4013; I.M.P. v.d. Schelde
  94. Sla (3 stuks); 31-50151 w. Meikoningin 70-50146 w. Nunhem's Winterhard 14-50028 w. Bel May; I.M.P. v.d. Schelde
  95. Sla 229-52045 w. Craquerelle Du midi; ; I.M.P. v.d. Schelde
  96. Sla 60-50138 grote gele L.D.S.; ; I.M.P. v.d. Schelde
  97. Sla 105-51019 w. Excelsior ( Blondine type); ; I.M.P. v.d. Schelde
  98. Sla (3 stuks); 240-52002 w. Chicken 8126 229-52045 w. Craquerelle du Midi 132-50125 w. Eereprijs; ?
  99. Sla (3 stuks); 5-50147 w. Steenkrop 6-50034 z. Tom Thumb 7-51011 z. Blackpool; J. Baer
  100. Sla (3 stuks); 60-50138 w. Grote Gele L.D.S. 65-50158 w. Berlijnse Witte 80-50162 w. Trotskop Gele; J. Baer
  101. Sla (3 stuks); z.Early French Frame 3-50129 z. Kardoezen 6-50034 z. Tom Thumb; J. Baer
  102. Savooiekool P55P ZACNR 41
  103. Sla 209-52022 Batavia Brune de Grenoble; ; J. Baer
  104. Sla 117-51031 w. Blonde van Laeken; ; J. Baer
  105. Sla 124-51030 w. Du Bon Jardinier ( ver.preferee); ; J. Baer
  106. Sla 33-50026 w. Meikoningin (verb.); ; J. Baer
  107. Sla 40-51114 z. Mignonette; ; J. Baer
  108. Sla 165-51139 w. Nunhems Winterhard; ; J. Baer
  109. Sla 232-51026 z. Madrilene; ; J. Baer
  110. Sla 194-52055 z . de Montpellier; ; J. Baer
  111. Erwtenzaden legenda zaadvormen; legenda van 11 zaadvormen van ronde en gekreukte erwten.; J. Baer
  112. Sla 39-50122 z. Wonder van Walburg; ; J. Baer
  113. Sla 14-51105 w. Steenkrop; ; J. Baer
  114. Sla 97-50049 z. 3186 USA; ; J. Baer
  115. Sla 125-51032 z. Luikse Zomer; Supergran; J. Baer
  116. Sla 57-50160 g. Oranje Krop; ; J. Baer
  117. Wittekool 52045 Langedijker Vroege Herfst; ; J. Baer
  118. Wittekool Succes Franck No 67; ; K
  119. Rodekool Langedijker Herfst Bewaar type; ; J. Baer
  120. Rodekool Zenith 50052; ; J. Baer
  121. Rodekool Rode Bewaar gew. type; Veld no 12; J. Baer
  122. Rodekool Rode Bewaarkool Taaitype; Veld no 3; I.M.P. v.d. Schelde
  123. Wittekool Succes Franck No 67; ; K
  124. Wittekool Kopenhager Markt 52012; ; I.M.P. v.d. Schelde
  125. Sla 108-51015 z. Stuttgarter Sommer ( Cazard); ; J. Baer
  126. Wittekool Langedijker Vroege 52074; ; J. Baer
  127. Wittekool Langedijker Vroege Herfst 52050; ; J. Baer
  128. Wittekool Gouden Akker Fr. No 4; ; K
  129. Rodekool Bewaar Herfst Type; Veld no 20; J. Baer
  130. Rodekool Langedijker Vroege Rode vroeg type 50019; ; I.M.P. v.d. Schelde
  131. Rodekool Erfurter 49036; ; I.M.P. v.d. Schelde
  132. Rodekool 50019 Langendijker Vroege Rode vroeg type; ; J. Baer
  133. Wittekool 51083 Langedijker Witte Bewaar; ; K. Berkkemer
  134. Wittekool Langedijker Late Herfst Franck nr. 61; ; K
  135. Rodekool Langedijker Herfst vroeg type; ; I.M.P. v.d. Schelde
  136. Wittekool Langedijker Vroege Herfst 52045; ; J. Baer
  137. Wittekool Roem van Enkhuizen Franck no 44; ; I.M.P. v.d. Schelde
  138. Wittekool 52045 Langedijker Vroege Herfst; ; J. Baer
  139. Sla (2 stuks); 22-50154 w. Twello's Gele 23-50152 w. Kampioen; I.M.P. v.d. Schelde
  140. Wittekool Gouden Akker Franck No 4; ; K
  141. Knolselderij 51019 Eureka; Veld no. 2; K
  142. Radijs ZACO no 33 Kleinwitpunt; Veld no 6
  143. Veldsla (2 stuks); 53006 à Coeur Jaune 53004 Verte à Coeur Plein; J. Baer
  144. Rodekool Langedijker Herfst normaal type; ; I.M.P. v.d. Schelde
  145. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 70; ; I.M.P. v.d. Schelde
  146. Wittekool Langendijker Witte Bewaar ZAC No 72; ; I.M.P. v.d. Schelde
  147. Wittekool Gouden Akker Franck Nr. 8; ; I.M.P. v.d. Schelde
  148. Sla 20-50139 w. Excelcior (Victoria type); ; I.M.P. v.d. Schelde
  149. Sla 59-51089 w. F. plant 2; ; I.M.P. v.d. Schelde
  150. Sla 20-51102 w. Böttners Treib; ; I.M.P. v.d. Schelde
  151. Sla 231 - 52018 z. Verté Grasse; ; I.M.P. v.d. Schelde
  152. Sla 41-51051 z. Bibb; ; I.M.P. v.d. Schelde
  153. Witlof Maagdenburger Cichorei; ; I.M.P. v.d. Schelde
  154. Sla 23-50152 w. Kampioen; ; I.M.P. v.d. Schelde
  155. Sla 97-52046 w. Patience; ; I.M.P. v.d. Schelde
  156. Sla 87-50161 w. Bonte Chili; ; I.M.P. v.d. Schelde
  157. Wittekool Goudenakker Franck no 8; ; I.M.P. v.d. Schelde
  158. Wittekool Langendijker Late Herfst FR.No. 61; ; I.M.P. v.d. Schelde
  159. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 85; ; I.M.P. v.d. Schelde
  160. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 77; ; I.M.P. v.d. Schelde
  161. Wittekool 51083 Langedijker Witte Bewaar; ; J. Baer
  162. Wittekool Langedijker Vroege 52074; ; J. Baer
  163. Sla 110-51020 w. Batavia Dorée de Printemps; ; J. Baer
  164. Kardoen; ; J. Baer
  165. Knolselderij 51017 Prager Reuzen; ; I.M.P. v.d. Schelde
  166. Knolselderij 51023 Stamm I; Veld no 6
  167. Snijselderij; 49005 Mechelse Holpijp 49001 Gewone Snij 49003 Zwolse Krul; J. Baer
  168. Bindsla 348-53065 Verte Maraichère
  169. Rodekool Langedijker Vroege Rode 50007; ; J. Baer
  170. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 75; ; J. Baer
  171. Knolselderij 51008 Roem van Zwijndrecht; ; I.M.P. v.d. Schelde
  172. Knolselderij 51037; Veld no 20; I.M.P. v.d. Schelde
  173. Wittekool Succes Franck No 67; ; I.M.P. v.d. Schelde
  174. Rodekool Rode Bewaarkool Taaitype; Veld no 3; J. Baer
  175. Savooiekool ZAC No 4; Veld no 46
  176. Sla 90-50165 w. Laibacher Eis; ; I.M.P. v.d. Schelde
  177. Spinazie 234-51049 z Deer Tongue; ; I.M.P. v.d. Schelde
  178. Sla 84-51008 Bruine Trotskop; ; I.M.P. v.d. Schelde
  179. Sla 66-50131 z. Resistent; ; I.M.P. v.d. Schelde
  180. Rodekool Langedijker Herfst vroeg type; ; I.M.P. v.d. Schelde
  181. Witlof; ; J. Baer
  182. Rodekool Langedijker Herfst normaal type; ; J. Baer
  183. Rodekool Utrechtse 50051; ; J. Baer
  184. Rodekool Langedijker Herfst bewaar type; ; J. Baer
  185. Rodekool Rode Bewaar gew. type; Veld no 12; J. Baer
  186. Rodekool Rode Bewaar Herfst type; veld no 20; J. Baer
  187. Wittekool 51083 Langedijker Witte Bewaar; ; J. Baer
  188. Rodekool Langedijker Herfst laat type; ; J. Baer
  189. Rodekool Rode Bewaar Kool Taaitype; Veld no 24; J. Baer
  190. Rodekool 50052 Zenith; ; J. Baer
  191. Wittekool Langedijker Vroege Herfst 52050; ; J. Baer
  192. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 75; ; K
  193. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 72; ; K
  194. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 85; ; K
  195. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 77; ; K
  196. Wittekool Gouden Akker 52022; ; K
  197. Wittekool Gouden Akker Franck No 4; ; K
  198. Wittekool Fruh September 52096; ; K
  199. Wittekool Fruh September 52096; ; K
  200. Rodekool Utrechtse 50051; ; J. Baer
  201. Wittekool Kopenhagener Markt 52012; ; I.M.P. v.d. Schelde
  202. Bloemkool Primus 50011; ; I.M.P. v.d. Schelde
  203. Wittekool Gouden Akker 52022; ; K
  204. Bloemkool Flora Blanca 50017; ; J. Baer
  205. Wittekool Langedijker Witte Bewaar ZAC No 77; ; I.M.P. v.d. Schelde
  206. Savooiekool ZAC No 47
  207. Savooiekool ZAC No 65
  208. Rodekool Utrechtse 50051; ; J. Baer
  209. Wittekool Roem van Enkhuizen nr. 44; ; I.M.P. v.d. Schelde
  210. Snijpeterselie 49001; ; J. Baer
  211. Knolselderij 49018 Stamm III; ; J. Baer
  212. Wittekool Langedijker Vroege Herfst 52050; ; J. Baer
  213. Wittekool Langedijker Vroege 52074; ; J. Baer
  214. Knolselderij Apio de Papa de Paris El Labrador 50016; ; J. Baer
  215. Bloemkool 50018 IT. Reuzen Vroege Kortbeen R.Zw; ; I.M.P. v.d. Schelde
  216. Postelein (3 stuks) 51 I; ; J. Baer
  217. Stambonenzaden waxbonen; ; I.M.P. v.d. Schelde
  218. Radijs no 7 Grootwitpunt; Veld no 17
  219. Radijs no 18 Kleinwitpunt; Veld no 2
  220. Radijs no 4 Roodkopje; Veld no 43
  221. Radijs no 23 Witpunt vollegrond; Veld no 33
  222. Radijs Komeet 48 II